Jesteśmy tu dla Ciebie

Nasz zespół to ludzie kompetentni z profesjonalnym podejściem i wiedzą. Jednak ważniejszą od umiejętności i doświadczenia jest empatia i zrozumienie. Tym wyróżnia się każdy nasz pracownik. W tej branży to niezwykle istotne, ponieważ zależy nam na Twoim zaufaniu. Powierzasz w nasze ręce opiekę nad ważnym członkiem rodziny lub wieloletnim przyjacielem. Nie zawiedziemy. Poznaj nas i daj się poznać, a przedstawimy ofertę możliwie najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Mateusz Kania - Opiekun Klienta

 

„Odnalazłem swoją pasję i uczyniłem z niej zawód”

Współpracuję z urzędami, konsulatami oraz innymi firmami z branży - w Polsce i za granicą. Posługuję się biegle kilkoma językami co daje mi większe możliwości podczas pracy przy skomplikowanych zleceniach. Utrzymuję kontakty z domami pogrzebowymi oraz firmami realizującymi transport ciał i prochów drogą lotniczą.
Zlecając mi zadanie możesz liczyć na pełne zaangażowanie. Z uwagą wsłuchuję się w potrzeby i oczekiwania drugiego człowieka.

Mateusz

Piotr

Piotr Klim - Opiekun Transportu / Kierowca

 

„Transport musi być przeprowadzony rzetelnie - to nasza praca”

Dbam o flotę pojazdów oraz organizuję pracę naszych kierowców. Dla mnie celem nadrzędnym jest maksymalnie profesjonalny i bezpieczny transport osoby zmarłej do kraju, w którym ma zostać pochowana.Przy tak dalekich odległościach i różnych kierunkach destynacji zgranie całego zespołu to klucz do zakończenia zlecenia powodzeniem. Często liczą się szybko podejmowane decyzje we właściwym czasie. W chwilach największym sprzymierzeńcem jest intuicja poparta doświadczeniem - jestem jej wierny.


Małgorzata Klim - Opiekun Klienta

 

„ Nie ma rzeczy niemożliwych, indywidualne sprawy wymagają większej wiedzy ”

Zajmuję się dokumentacją i fakturowaniem zleceń związanych z transportem osób zmarłych na terenie Europy i poza nią. Każdą nową sprawę traktuję indywidualnie, tak by znaleźć możliwie najlepsze rozwiązanie z zakresu naszych usług.

aureola i skrzydła 1